Order

Customer Service hjälper dig med orderläggning och frågor kring våra produkter order@blinkfyrar.se

Förfrågan/offert - produkter

Vår offertavdelning beräknar, illustrerar och skickar offert till dig som önskar sammanställning på flera produkter eller större projekt offert@blinkfyrar.se

Förfrågan/offert - tjänster

Projekt & Service offererar montageerbjudanden inkl. produkter kopplade till våra SmartTrafficerbjudanden - som trafikljus, parkering, VMS, infartsskyltar, gatubelysning, LED-displayer, detektorfräsning mm. !projekt.service@blinkfyrar.se

Felanmälan

Vill du felanmäla gör du det till: felanmalan@blinkfyrar.se 

Kontakta oss

Customer Service
order@blinkfyrar.se

Customer Service / Kundservice

Email: order@blinkfyrar.se
Phone business: Order 0200-240400
Customer Quotation
per.westerberg@blinkfyrar.se

Per Westerberg

Customer Quotations Manager
Email: per.westerberg@blinkfyrar.se
Phone business: 046-2701322
Customer Quotation
leif.lirvall@blinkfyrar.se

Leif Lirvall

Customer Quotation Administrator
Email: leif.lirvall@blinkfyrar.se
Phone business: 046-259391
Customer Quotation
charlott.hansson@blinkfyrar.se

Charlott Hansson

Customer Quotation Administrator
Email: charlott.hansson@blinkfyrar.se
Phone business: 046-256232
Management/Sales KAM
michael.jagestedt@blinkfyrar.se

Michael Jägestedt

Sales manager
Email: michael.jagestedt@blinkfyrar.se
Phone business: 046-259396
Management/Sales
farshid.vahdat@blinkfyrar.se

Farshid Vahdat

Sales Manager
Email: farshid.vahdat@blinkfyrar.se
Phone business: 046-256239
Sales
johan.wingren@blinkfyrar.se

Johan Wingren

Sales representative
Email: johan.wingren@blinkfyrar.se
Phone business: 046-256237
Sales
jan.johansson@blinkfyrar.se

Jan Johansson

Sales Representative
Email: jan.johansson@blinkfyrar.se
Phone business: 031-581630
Sales
jani.kalliomaki@blinkfyrar.se

Jani Kalliomäki

Sales representative
Email: jani.kalliomaki@blinkfyrar.se
Phone business: 0723995727
Sales
niklas.persson@blinkfyrar.se

Niklas Persson

Inside Sales
Email: niklas.persson@blinkfyrar.se
Phone business: 046-2727271
Project & Service
diako.behnam@blinkfyrar.se

Diako Behnam

Manager Project & Service
Email: diako.behnam@blinkfyrar.se
Phone business: 072-0704008
Project & Service
jonas.rask@blinkfyrar.se

Jonas Rask

Technician
Email: jonas.rask@blinkfyrar.se
Phone business: 08-42503230
Project & Service
Torbjörn Bilginson

Torbjörn Bilginson

Technician
Email: torbjorn.bilginsson@blinkfyrar.se
Phone business: 070-565 94 92
Project & Service
Joacim Forselius

Joacim Forselius

Technician
Email: joacim.forselius@blinkfyrar.se
Phone business: 070-174 98 34
Project & Service
Nenad Lazarevic

Nenad Lazarevic

Technician
Email: nenad.lazarevic@blinkfyrar.se
Phone business: 08-42503236
Project & Service
erik.blomdahl@blinkfyrar.se

Erik Blomdahl

Technician
Email: erik.blomdahl@blinkfyrar.se
Phone business: 08-12881210
Project & Service
anders.karlsson@blinkfyrar.se

Anders Karlsson

Project Leader/Sales Parking/VMS
Email: anders.karlsson@blinkfyrar.se
Phone business: 0708-32 49 84
Project & Service
Christopher Snow

Christopher Snow

Technician
Email: christopher.snow@blinkfyrar.se
Phone business: 0708-94 64 66